Saturday, December 31, 2016

Ozlem Sencan Blog'un Sansürsüz ve Olağandışı Yeni Yıl Mesajı


Hayattan beklentilerim geçen yıldan bu yana pek değişmedi aslında.
Belki listeye hepimiz için sağlık, mutluluk ve dileyenler (ve tabii ki yaşı tutanlar) için bolca kırmızı şarap da eklenebilir.


Geçen sene bu zamanlar Emre ile Star Wars maratonu yapıyormuşuz.
Farkında değildik ama bu sene tam da aynı zamanda klasik üçlemeyi izlemeye yeniden başladık. Sonradan, eski Hangouts'larımızı karıştırırken fark ettik. Bu da bizi tarih tekerrürden ibarettir klişesine getiriyor. Ne var ki, biz klişelere dil çıkartıyor ve tarih ille de tekerrür edecekse hep böyle tatlı ve umut verici olaylar vasıtasıyla tekerrür etsin diyoruz. Tatlılıklar ve güzellikler haricinde asla tekerrüre girmeyelim bir daha. Onun yerine, hep birlikte mutabakata varıp, tüm insanlığın hayrı için daha güzel şeyler yapalım mesela. ,
Ne diyorsunuz bu işe?Özlem Şencan (@ozlemsencanblog) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
Yeni yılda birbirimizi daha çok sevelim, iyilik yapmaya cesaretimiz olsun, kendimizi her çaresiz hissedişimizde dünyayı güzelleştirmenin elimizde olduğunu ve bizden başladığını hatırlayalım.
Çoluk çocuk, cümbür cemaat bolca sevgi, sağlık ve mutluluk diliyoruz hepinize.Kar manzaramız da var. Yeni bir yıla girmek için her şey tastamam. 


Not: Yukarıdaki Hangouts konuşması, Emre'nin rızası ve teklifi ile sansürlenmeden yayınlanmıştır.


0 comments:

Blog Archive

Powered by Blogger.